ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آموزش رقص اذری _ خانم و اقا
06-12-2012, 03:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-31-2014 04:56 PM، توسط azar.)
ارسال: #1
Big Grin دانلود آموزش رقص اذری _ خانم و اقا
[تصویر:  1388559593.gif]

توجه شود لطفا
هر مشکلی در مورد لینک و دانلود بود لطفا به خود لینک دهنده و کار بر پیام ارسال نمایید . مدیر و ناظم پست ، مربوط به بخش لینک گذاری کاربر ها نیست
در مورد بقیه اموزش بعلت فروش مجموعه توسط کاربر ها و دوستان انجمن اخلاقا کار درست نیست در ضمن کی میاد 200 ساعت وقت بزاره همه را اپلود کنه و بزاره برای دانلود . ان هم با چه فضای Big GrinBig Grin

----------------------------------------------------------------------------------

ناظم این پست . سیمین

اگر در دانلود مشکلی پیدا کردید به نکات زیر توجه نمایید
مراجعه به ایمیلی که در ثبت نام داده اید لینک را که برایتان ایمیل شده از طرف انجمن هنر و موسیقی اذربایجان فعال کنید . تا بتوانید دانلود و مطلب اضافه نمایید
برای مشاهده لینک دانلود بیشتر باید عضو فعال باشید ، کسانی که چند مطلب در مورد اذربایجان و موضوعات جدید و قدیم اضافه کنند و از [undefined=undefined]جای کپی نشده [/undefined]و یا اضافه شده را درج نمایند می شوند عضو فعال محسوب می شود
در اشاعه فرهنگ غنی اذربایجان همه گوشا باشیم
باتشکر سیمین. ل

دوستان توجه کنند این مجموعه بالای 90 سی دی است و امکان اپلود همه حلقه ها برام میسر نیست. با این وضع اینترنت . می توانید از هر جای ، به نام اموزش 190 قسمتی رقص اذری موجوده تهیه کنید
من خودم ازن ادرس گرفتم که امیدوارم مدیریت جای تبلیغ قلم داد نکنه. فقط جهت اطلاع و عدم امکان اپلود همه سی دی ها توسط ما است

پسورد همه فایلای دانلودی http://www.1az.ir
برای باز کردن زیب از win rar اگر در سیستم تان نبود که در قسمت کامپوتر، وب، این انجمن می توانید دانلود کنید

دانلود قسمت 1 اول

دانلود قسمت دوم [/align]

دانلود 3

دانلود 4

دانلود 5

دانلود قسمتی دیگر 6

دانلود قسمت دیگر 7

دانلود 8 الی 20 اعضای فعال

ضمنا بسته14DVD حلقه - 190 قسمتی این مجموعه هم در ادرس زیر جهت فروش گذاشتن دوستان که کاملترین مجموعه در مورد اموزش تمام سنین خانم اقا و کودکان را پیدا می کنید

ورود

[تصویر:  1361573850_sbornik-instrumentalnye-lezginki-2013.jpg]

[تصویر:  1389161128.gif]

[تصویر:  1389145329.gif]
[تصویر:  1389091867.gif]
[تصویر:  1389132110.gif]
[تصویر:  1389148002.gif]
[تصویر:  1389160227.gif]

[تصویر:  1388551447.gif]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-13-2012, 08:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-15-2013 06:55 PM، توسط azar.)
ارسال: #2
RE: دانلود رقص اذری جدید 100 ساعت
سلام ___ همین ادام فروش ها هستند نفش کشیدن را سخت میکنند. در بسیاری ازمواقع درست است ، غیر واقعی وخیلی بدتر گزارش می کنند که لینک وسایت را ببنند. متاسفانه رسیدگی ها هم بایددقیق باشد و با حرف این نوع ادمهای .. عمل نکنند .مثلا در مورد همین لینک ها مگه چه مشکلی داشت پرشین گیگ بست؟ منصفانه ببینم مگه موردی داشتند ؟ ؟؟ ادام داره دیونه میشه به خدا

اذربایجان موسیقی دنیاسی . اوز موسیقی . فرهنگ و دیلیمز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
06-22-2012, 06:41 AM
ارسال: #3
اموزش رقص خانم ها - اذری
سلام - من تازه به انجمن امدم-
من خیلی از این اموزش ها خوشم امد و برای اینکه به نظرم کاملو خیلی روشن اموزش می دهد - ایا پکیج 70 قمتی هم برای خانم ها اموزش می دهد ؟ اکعه میشه چند تکه هم برای دانلود بزارید
ازاقا رضا هم بابت راهنمایی دیدنفایلهای دانولد اموزش رقص تشکر می کنم
به دوستان ی که مثل من نتونستند تمام فایلها را ببینندو دانلدو کنن پیشنهاد می کنم بروند به ایمیل و روی لینک انجمن فرستاده کلیک کننند ،بعد همه رو می بینند Cool
06-23-2012, 08:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2014 04:45 PM، توسط azar.)
ارسال: #4
اموزش رقص خانم ها
]تا انجا که من می دانم بله __ مربی هم خودش خانم است - رقص تک رو دو نفره را هم اموزش می دهد - یک نمونه اموزش رقص هم دیدم فقط برای خانم ها - عکس رو بر داشتم

با توجه به پاسخ ها نظر م فکر نکنم از این مجموعه روان و کاملتر مجموعهای بیرون امده باشه. دوستان اگر سراغ دارند معرفی کنند
06-23-2012, 10:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-26-2014 03:58 PM، توسط azar.)
ارسال: #5
عالی بود ممنون
من دو ماه پیش که دوست خودم هم است این مجموعه کامل را میفروشند شماره 3 را 6 حلقه بود خریدم خوشم امدو ولی این قسمت ها که برای دانلود بود را نداشت - شنیده ام که این مجموعه کامل امده به نام 190 قسمتی ؟ درسته؟
07-02-2012, 09:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-31-2012 10:57 PM، توسط azar.)
ارسال: #6
دانلود اموزش رقص دو نفره
سلام - خیلی خیلیتشکر - از این دانلود ها که گذاشته اید - من خسلس خوشحال شدمکه چنیناموزشی است - باز اگر صحنه های اموزشی است خواهش می کنم برای دانلود بزارید -Smile
07-07-2012, 09:26 PM
ارسال: #7
به نظر من آموزش سعیده خانم! ( همون دختر آذربایجانی) از همشون بهتره = چون هم واسه آقایون آموزش میده هم واسه خانمها
07-08-2012, 03:55 AM
ارسال: #8
بله باشما هم نظرم - من بسته 70 قسمتی را خریدم خوبه خوشم امد - ولی نمی دانم چرا بعضی ها خسیسی می کنند بقیه دانلود را کم می زارند SmileTongue

اذربایجان موسیقی دنیاسی . اوز موسیقی . فرهنگ و دیلیمز
07-09-2012, 08:41 AM
ارسال: #9
اگه میشه از هر بسته یه نمونه خوب ( جاهای خوبش ) بذارین تا با اطمینان دانلود کنن دوستامون
سایزش زیاد هم باشه مشکلی نیست
شبا دانلود رایگانه! ( واسه اونا که ترافیک پایینی دارن )
به جان اینترنت دانلود منیجر !
07-09-2012, 09:01 AM
ارسال: #10
دانلود اموزش رقصترکی رایگان
دوست عزیر یکی از کاربر ها - اقا رضازحمت کشیدنبرای دانلود گذاشتند صفحه اول مشخصه - و قول دادن باز هم برای دانلود لینک می زارند - اگه نزاشتند منقسمتهای را انتخاب کردم می زارمبرای دانلود - چون گفتم قیمت خود محصول زیاد نیست اگه فقط 1 دی وی دی رو بزارم دانلود فکر کنم همون شبانه که گفتید و همه حمله می کنندو سرعت به یک بیستم میاد پایین - یک ماه طول می کشه - مجبورا قسمتهای کوتاه را کمی حجم پایین می یاد ( کیفیت ) برای دانلود می زارم - البته گفتم اگه اقا رضا ادمه ندهد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان