ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاس اموزش رقص اذری
04-11-2012, 07:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2013 04:03 PM، توسط azar.)
ارسال: #1
کلاس اموزش رقص اذری
سلام دوستان در کرج کلاس اموزش رقص اذری میشناسد ؟ لطفا اگه کسی میشناسه معرفی کنه - برای خانم هاCool
سلام در تهران هم اگه کلاس رقص کسی سراغ داره؟؟
در ضمن خود اموز سی دی dvd باشه کدام بهتره و ایا در کل چنین چیزی هست؟
لطفا راهنمایی کنه ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط: نفسماعضا عادی
04-11-2012, 07:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-06-2014 04:49 PM، توسط azar.)
ارسال: #2
RE: کلاس اموزش رقص اذری
سلام برای اقایان کلاس رقص اذری دیده ام و لی برای خانم ها متاسفانه ندارم - ولی اموزش ایروبیک و .. می توانید در هر شهر تربیت بدنی محل - ثبت نام می کنند -

البته خود اموز رقص اذری که جای کلاس را هم می دهد

در ادرس زیر دیدم خوب است اینها بهترو جای کلاس را راحت می دهند -- --- سعی کنید بسته های بالاتر از 4 حلقه ای را انتخاب کنید - قیمت هر حلقه هم نسبت به بقیه اموزش های موجود در بازار به توجه به نوع اموزش خیلی بهتر است کلیک کنید و توصیحات را خوب بخوان Smile

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
05-06-2012, 02:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-29-2012 06:34 AM، توسط azar.)
ارسال: #3
سلام
دوستان ما تو تبریز آموزش رقص آذربایجانی برای بانوان داریم .علاقه مندان می تونن تشریف بیارن ما در خدمتیم .آدرس وب سایت ********

/
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط: royaاعضا عادی ، نفسماعضا عادی
05-07-2012, 04:09 AM
ارسال: #4
سلام - لطفا کسی اگه تهران ادرس میشناسه بگه - من چه خصوصی باشه چه عمومی - هزینه هم برام مهم نیست - سال قبل در اردبیل در مسافرت تابستانی استادی بود به نام مهریانن - اگه کسی سراغی ادرسی داره خیلی خیلی واردو کاربلد بود - در تبریز هم اساتیدی را شنیدم - البته برای خانمها ندیدم -
چی میشه یکی از اینها بیان تهران شخصا 10 نفر کار اموز معرفی می کنم من
 سپاس شده توسط: azarihaاعضا عادی ، نفسماعضا عادی
06-27-2012, 09:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-28-2012 08:53 AM، توسط azariha.)
ارسال: #5
معرفی کلاس اموزش رقص
Smileمن خودم مربی اموزش رقص هستم و دوستان و همکاران بسیاری هم در استانها مکاتبه دارم - در این قسمت نام استان تان را بنویسید و ایمیل خود را در پیام خصوصی در این پست برام ارسال کنید - من کلاس اموزش رقص و شماره و ادرس و مربی ها را برای شما معرفی می کنم
سلام سوالمار اینکه نوشتید اموزش رقص در تبریز می دهید ؟ برای خانم ها - مربی هم خانم است ؟؟
(05-06-2012 02:37 AM)سولماز نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ما تو تبریز آموزش رقص آذربایجانی برای بانوان داریم .علاقه مندان می تونن تشریف بیارن ما در خدمتیم .آدرس وب سایت

سلام سوالمار اینکه نوشتید اموزش رقص در تبریز می دهید ؟ برای خانم ها - مربی هم خانم است ؟؟
 سپاس شده توسط: نفسماعضا عادی ، راموناانتظار فعالسازی ، asal2_20اعضا عادی
06-29-2012, 05:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-29-2012 05:30 AM، توسط azariha.)
ارسال: #6
لطفا کسی اگر مربی اموزشحضوری خواست در تالار قید کند- نام استان - برای خانم و اقا ؟
قید کنید پاسخ را در تالار می دهم

(05-06-2012 02:37 AM)سولماز نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ما تو تبریز آموزش رقص آذربایجانی برای بانوان داریم .علاقه مندان می تونن تشریف بیارن ما در خدمتیم .آدرس وب سایت ht

سولماز پاسخ ندادی ؟ - پس به احتمال زیاد سر کاری بودو یا ان اموزش که مد نطر است را نمی تونی بدی - مخصوصا سایت خودت نیست و از ویبلاگ استفادهکردهای
 سپاس شده توسط: REZA ، نفسماعضا عادی
06-30-2012, 05:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-06-2014 04:52 PM، توسط azar.)
ارسال: #7
خود امور هم خوب جواب می ده / رو عکس کلیک کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided
07-18-2012, 10:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2013 05:26 PM، توسط azar.)
ارسال: #8
در مورد استاد رقص اذری متاسفانه اجازه فعالبت داده نمی شود . هر کی هم کلاس گذاشته مجبورا مشکل پیدا کرده اند
08-12-2012, 06:27 AM
ارسال: #9
سلام می خواستم ادرس کلاس رقص در تهران و بهم بگید.من تجریش زندگی می کنم و همه رقصارو هم می خواو مرسسسسسی
08-14-2012, 07:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-06-2014 04:54 PM، توسط azar.)
ارسال: #10
خدمتتان یک واقعیت عرض کنم - ما هر کلاسی را معرفی کردیم ، که اکثرا هم از دوستان بودنند - من خودم فکر کنم در این تالار 8 تا را معرفی کردم و جند نفر هم در پست های قبلی زده بودنند همه تونستند 1 ماه فوق من رضا را شنیدم که 40 روز دوام اوردنند -
می ایند و می بندد - و مشکل بعدی هم با هنر اموز ها که پول 3 ماه و را می دهند و یا حد اقل ماه به ماه که اول می پردازند و هم می ره - حد اقل ماهانه 400هزار تومان و هر ماه 4 جلسه دیدم تا کلاس مهران اردبیلی که استاد خوبیو به نامی بودو ماهانه 300 تومان می گرفت ولی نتوانستند در تهران ادامه بدهند- می ماند کلاس خصوصی که اکثرا نمی توانند بر سانند شهره را
من خودم سی دی پیشنهاد می دم - الان هم اموزش های بسیار خوبی امده که با ارزانترین قیکمت بهترین کار ارایی را دارد
ولی باز اگر کسی جدیدا کلاسی باز کرده بنویسید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان